Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

NUOMA IR RENGINIAI

PATALPŲ NUOMA JŪSŲ PROJEKTAMS

Įprasmink savo laiką industriniame lofte
MŪSŲ ERDVĖ

SAVO IŠPUOSELĖTA ERDVE MIELAI DALINAMĖS SU JUMIS

Backstage Roasters kavos skrudinimo erdvė įsikūrusi unikalioje vietoje. Tarp traukinio bėgių įsikūręs Betono Fabrikas talpina įvairiausius ofisus, kūrybines erdves, dizaino studijas bei baldų parduotuves. Žiūrint pro langus galima pamojuoti pravažiuojantiems traukinukams bei išeiti pasidžiaugti saule į terasą.

Šia nuostabia erdve norime dalintis ir su jumis. Patalpas nuomuojame filmavimams ir fotosesijoms, seminarams, įmonių vakarėliams, privatiems renginiams, gimtadieniams ar vestuvėms. Dieninėms veikloms garantuojame puikų apšvietimą ir ramią atmosferą, o naktiniai renginiai ir vakarėliai galės drąsiai tęstis ilgiau nei iki vidurnakčio, nes aplinkui nėra gyvenamųjų namų bei kaimynų. Sudominome? Jūsų laiškų lauksime hello@backstagecafe.lt

  • 01 KUR MUS RASTI?

    Račių g. 16, Betono Fabrikas, Vilnius. Įėjimo nr. 15

  • 02 KOKIA NUOMOS KAINA?

    Kiekvienas nuomos pasiūlymas yra unikalus ir pritaikomas konkrečiai situacijai bei poreikiams. Rašykite hello@backstagecafe.lt ir gaukite išsamesnį nuomos pasiūlymą.

PLAČIAU

PASIŪLYMAI