Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

NUOMA IR RENGINIAI

Patalpos renginiams

MŪSŲ ERDVĖ

Patalpos renginiams: Jūsų šventėms aplinkoje,
kur gimsta kava

Patalpos renginiams – ne ką mažiau svarbios nei pati šventė ar jos dalyviai! Estetiškoje aplinkoje susitikdami paminėti svarbią progą, kurkite nepamirštamas ryšius ir prisiminimus, o malonias akimirkas įamžinkite jaukių Backstage patalpų fone.

patalpos renginiams

Backstage Roasters duris atveria ne tik norintiems pasisvečiuoti ir pasivaišinti puodeliu kavos ar pasisemti naujų žinių apie šį gėrimą, bet ir ieškantiems jaukios patalpos šventėms. Šiuo metu nuomai kaip patalpos vestuvėms, gimtadieniams, seminarams, fotosesijoms ar įmonės šventėms atviros net trys erdvės: Backstage Roasters skrudykla Betono fabrike bei dvi Backstage Roasters kavinės Senamiestyje ir Naujamiestyje. Kviečiame apsilankyti ir savo šventę surengti būtent čia!

Backstage Roasters
 • 01 Patalpų nuoma renginiams: mūsų erdvės

  Backstage Roasters skrudykla Vilkpėdėje. Račių g. 16, Betono Fabrikas, Vilnius. Įėjimo nr. 15.

  Modernumu alsuojantis industrinio stiliaus loftas, įsikūręs tarp traukinio bėgių, Vilkpėdėje. Buvusios gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos pastatas jau tapo namais įvairiems biurams, dizaino studijoms, kūrybinėms erdvėms, o taip pat – ir Backstage Roasters skrudyklai. Tai ypatinga lokacija, džiuginanti ramybe, puikiu apšvietimu dieninėms veikloms ir saulėta terasa, tačiau puikiai tinkanti ir susibūrimams iki vėlumos, nes aplink nėra gyvenamųjų namų bei kaimynų. Naudojamas plotas: 100-120 kv. m, talpinantis iki 60 žmonių su 25-omis sėdimomis vietomis. Šią erdvę galite išsinuomoti jums patogiu laiku.

  Backstage Cafe kavinė Senamiestyje. Vokiečių g. 6, Vilnius.

  Ypač šviesi erdvė, žavinti tiek interjeru, tiek ir vaizdu į Vokiečių gatvę pro langus. Kavinė talpina iki 30 žmonių, joje taip pat yra atskira salė su dideliu dvylikaviečiu stalu. Galimas nuomos laikas: darbo dienomis – 19:00-00:00, savaitgaliais – 18:00-00:00 arba pagal individualų susitarimą.

  Backstage Cafe kavinė Naujamiestyje. T. Ševčenkos g. 16h-9 

  Pirmoji Backstage kavinė, įsikūrusi kiek atokiau nuo miesto šurmulio, o savo šilta aplinka primenanti namų jaukumą, tačiau talpinanti iki 40 žmonių. Galimas nuomos laikas: darbo dienomis – 19:00-00:00, savaitgaliais – 17:00-00:00 arba pagal individualų susitarimą.

 • 02 Papildomos paslaugos

  Edukacija: galime pasirūpinti ne tik renginio vieta, bet ir kokybišku bei prasmingu šventės dalyvių laiku. Backstage Roasters kavos degustacija – tai puiki proga savo šventę praturtinti gurmaniškomis akimirkomis, išgirsti naujų dalykų apie kavą ir svarbią progą paminėti turiningai.

  Užkandžiai ir gėrimai: palengviname šventės planavimo rūpesčius, siūlydami Backstage Cafe paruoštus dviejų kąsnių užkandžius bei desertus. Norintiems atsigaivinti taure gėrimo ar rūšinės kavos puodeliu, siūlome papildomas paslaugas: kavos barą bei barmeno aptarnavimą šventės metu.

 • 03 Patalpos renginiams ir nuomos kaina

  Domina Backstage patalpų nuoma renginiams Vilniuje? Atsižvelgdami į renginio trukmę, pasirinktą lokaciją bei jūsų asmeninius poreikius, pasiūlysime individualią kainą. Kviečiame susisiekti – pasikalbėkime ir aptarkime, kurios Backstage patalpos renginiams tinkamiausios jūsų svarbiai progai: renginiai@backstagecafe.lt

  Preliminarią informaciją apie kainas, sąlygas bei papildomus pasiūlymus renginiams rasite:

  NUOMA RENGINIAMS.pdf