Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

EU projektas

 

UAB „Juoda juoda“ įgyvendina e. komercijos projektą, kurio esmė įdiegti pilnai veikiančią elektroninę parduotuvę

Įdiegtoje elektroninėje parduotuvėje bus sukurta galimybė vartotojui pačiam užsiregistruoti, išsirinkti, suformuoti užsakymą, suvesti duomenis, nurodyti pristatymo būdą bei atsiskaityti už pasirinktą prekę / paslaugas.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“. Projekto kodas – 13.1.1-LVPA-K-860-01-0819.

Projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu UAB „Juoda juoda“, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2022 m. kovo mėn. iki 2023 m. birželio mėn.

Bendras projekto biudžetas – 53,000.00 Eur, finansavimo vertė – 39,750.00 Eur. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją, priemonė.

Finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašyta 2022 m. kovo mėn.