Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Privatumo politika

Įmonė UAB „Juoda Juoda“ (juridinio asmens kodas – 304297146, buveinės adresas T. Ševčenkos g. , kontaktinis telefonas +37063363955, el. pašto adresas – hello@backstagecafe.lt) kaip prekinio ženklo ir internetinės parduotuvės „Backstage Roasters“ bei Jūsų asmens duomenų valdytoja įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo įsipareigoja kruopščiai ir atsakingai tvarkyti minėtos elektroninės parduotuvės lankytojų bei klientų asmens duomenis.

Toliau esančiame aprašyme kviečiame Jus susipažinti kaip konkrečiai įmonė UAB „Juoda Juoda“ tvarko Jūsų asmens duomenis.

Šio aprašymo esmė – aiškiai ir suprantamai informuoti Jus apie tai kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis vykdant komercinę veiklą per „Backstage Roasters“ prekinį ženklą. Kilus klausimams Jūs galite kreiptis į mus elektroniniu paštu hello@backstagecafe.lt dėl visų su Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusių klausimų.

1. Apibrėžimai

1.1. Asmens duomenų valdytojas – fizinis arba juridinis asmuo, kuris nustato asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones bei jų būtinumą vykdant nustatytą veiklą. Šiuo atveju įmonė UAB „Juoda Juoda“ yra Jūsų asmens duomenų valdytoja, kuri vykdydama prekinio ženklo „Backstage Roasters“ numatytą veiklą neišvengiamai privalo tvarkyti kai kuriuos Jūsų asmens duomenis.

1.2. Asmens duomenys – tai yra bet kuri identifikacinio pobūdžio informacija, kuria galima tiesiogiai arba netiesiogiai, tačiau neginčijamai nustatyti žmogaus tapatybę. Pavyzdžiui: Vardas, Pavardė, gyvenamoji vieta (siuntimo adresas), telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

1.3. Duomenų tvarkymas – bet koks asmens duomenų pagal kuriuos galima tiesiogiai ar netiesiogiai, tačiau neginčijamai nustatyti asmens tapatybę, naudojimas pagal nustatytą paskirtį. Pavyzdžiui užsakovo kontaktiniai duomenys, kurie yra būtini norint pristatyti siuntą.

1.4. Slapukai – tai smulkios tekstinės rinkmenos, kurios yra laikinai įrašomos į tinklalapio lankytojų elektroninius įrenginius tam, kad optimizuoti lankytojo patirtį elektroninėje svetainėje. Pavyzdžiui slapukai, kurie išsaugo į krepšelį sudėtų prekių sąrašą, kuris automatiškai atnaujinamas kai lankytojas dar kartą prisijungia prie svetainės.

2. Kokie duomenys renkami ir tvarkomi?

Priklausomai nuo naudojimo paskirties ir tik esant būtinybei mes renkame šiuos lankytojų ir klientų asmens duomenis:

2.1. Jūsų Vardą,
2.2. Pavardę,
2.3. Siuntimo adresą,
2.4. Telefono numerį,
2.5. Paštą,
2.6. IP adresą,
2.7. Jūsų elgsenos modelių statistinius duomenis,
2.8. Informaciją apie elektroninės svetainės apsilankymus,
2.9. Analitinė puslapių lankytojų srautų informacija.

3. Kokiu tikslu tvarkote mano asmens duomenis?

3.1. Užsakymų vykdymas – mes naudojame Jūsų Vardą, Pavardę, Siuntimo adresą, telefono numerį bei el. paštą tam, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ir pristatyti siuntinį. Telefono numeris bei el. paštas taip pat saugomi kaip tiesioginio susiekimo įrankis užtikrinantis galimybę susisiekti su Jumis kai turime aktualių žinių dėl Jūsų užsakymo.

3.2. Svetainės optimizavimas – naudojame Jūsų elgsenos modelių statistinius duomenis siekiant optimizuoti elektroninę parduotuvę bei palengvinti apsipirkimo patirtį. (Pavyzdys: renkame duomenis kiek kokiame puslapyje yra praleidžiama laiko tam, kad galėtume pagerinti Jūsų patirtį mūsų svetainėje).

3.3. Renkame informaciją apie elektroninės svetainės apsilankymus tam, kad galėtume naudojantis trečiųjų šalių pagalba pateikti aktualius pasiūlymus apie parduotuvės prekes ir paslaugas galimai jas dominantiems žmonėms.

3.4. Analitinė puslapių srautų informacija bei lankytojų elgsenos modelių informacija yra saugoma trečiųjų asmenų laikantis asmens duomenų apsaugos reglamento ((ES) 2016/679) reikalavimų tam, kad galėtume optimizuoti svetainės darbą ir pagerinti jos lankytojų apsipirkimo patirtį.

4. Ar galima nesutikti su asmens duomenų tvarkymu?

4.1 Jūs bet kada galite nesutikti leisti mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis kreipdamiesi hello@backstagecafe.lt tačiau kai kuriais atvejais mes negalėsime įvykdyti teikiamų paslaugų jeigu neturėsime Jūsų būtinų asmens duomenų jų išpildymui.

5. Kam perduodami mano asmens duomenys?

5.1. Jūsų asmens duomenys yra perduodami patikimoms trečiosioms šalims su kuriomis esame sudarę sutartis ir tik esant būtinybei siekiant užtikrinti mūsų siūlomų paslaugų įvykdymą.

5.2. Būtinieji asmens duomenys yra perduodami kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms.

5.3. Jūsų asmens duomenys taip pat perduodami trečiosioms šalims rinkodaros bei reklaminės kampanijos tikslais.

6. Kaip galiu susipažinti su tvarkomais mano asmens duomenimis?

6.1. Jūs galite kreiptis el. Paštu hello@backstagecafe.lt dėl mūsų tvarkomų Jūsų asmens duomenų ir mes Jus supažindinsime su visais turimais Jūsų asmens duomenimis bei informuosime Jus kaip juos galite valdyti.

7. Kaip galiu pakeisti / patikslinti savo asmens duomenis?

7.1 Jūs galite keisti ar tikslinti savo asmens duomenis prisijungę prie savo asmeninio profilio mūsų svetainėje, kur asmeninio profilio aplinkoje galėsite pakeisti ar patikslinti aktualius asmens duomenis.

8. Ar galiu reikalauti, kad ištrintumėte mano asmens duomenis?

8.1. Jūs galite bet kuriuo metu kreiptis į mus su prašymu panaikinti tvarkomus Jūsų asmens duomenis, tačiau kai kuriais atvejais pašalinus būtinuosius asmens duomenis mes nebeturėsime galimybės įvykdyti Jūsų užsakytų paslaugų.

9. Ar galiu apriboti teisę tvarkyti mano asmens duomenis ir kaip?

9.1. Jūs visada turite teisę apriboti mus tvarkyti Jūsų asmens duomenis, jeigu Jūsų duomenys yra netikslūs ar manote, kad yra pažeidžiamos Jūsų asmens duomenų apsaugos teisės.

10. Ar galiu atšaukti savo sutikimą tvarkyti mano asmens duomenis ir kaip tai padaryti?

10.1. Bet kuriuo metu turite teisę atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis kreipdamiesi el. Paštu hello@backstagecafe.lt

11. Kas yra teisė į duomenų perkeliamumą ir kaip galiu ja pasinaudoti?

11.1. Teisė į duomenų perkeliamumą apibūdinama kaip galimybę gauti mūsų tvarkomų Jūsų asmens duomenų sąrašą pritaikytą komuteriu peržiūrėti formatą, kurį mes galime perduoti Jūsų nurodytiems gavėjams.

11.2. Jeigu norėtumėte pasinaudoti šia teise, galite kreiptis el. Paštu hello@backstagecafe.lt

12. Kaip galiu pateikti prašymą dėl savo teisių igyvendinimo?

12.1. Visus prašymus susijusius su Jūsų asmens duomenų apsauga galite siųsti mums el. paštu hello@backstagecafe.lt

 

Slapukai

13. Kas yra slapukai?

13.1. Slapukai – tai nekenksmingos smulkios tekstinės rinkmenos, kurios yra laikinai įrašomos į tinklalapio lankytojų elektroninius įrenginius tam, kad optimizuoti lankytojo patirtį elektroninėje svetainėje. Pavyzdžiui slapukai, kurie išsaugo į krepšelį sudėtų prekių sąrašą, kuris automatiškai atnaujinamas kai lankytojas dar kartą prisijungia prie svetainės.

14. Kokius slapukus naudojame ir kam?

14.1. Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techniniai slapukai užtikrina teisingą interneto svetainės funkcionalumą bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių, pavyzdžiui svetainės atvaizdavimą pritaikyti Jūsų ekrano dydžiui. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam internetinės svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje.Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

14.2. Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionalumą ir padaryti ją patogia bei efektyvia naudoti. Funkciniai slapukai taip pat padeda automatiškai įsiminti Jūsų registracijos duomenis ir išsaugoti Jūsų pasirinktą prekių krepšelį.Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

14.3. Analitiniai slapukai. Skirti geriau pažinti mūsų internetinės svetainės lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti jos veikimą prie Jūsų poreikių. Šių slapukų pagalba taip pat analizuojame savo veiklos komercinį efektyvumą. Analitinių slapukų pagalba siekiame užtikrinti, kad Jūsų apsilankymai mūsų internetiniame tinklapyje Jums būtų naudingi ir prekės aktualios. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Analitinių slapukų informaciją gali būti panaudota siekiant atvaizduoti populiariausias žiūrėtas prekes, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias prekes ir kitą naudingą informaciją. Analitiniai slapukai gali būti panaudojami ir siekiant įvertinti mūsų reklaminių kampanijų tikslingumą.