Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

VISKAS APIE KAVĄ

Kavos degustacija

Susipažink, paragauk, išmok
APIE KAVOS MOKYKLĄ

Ieškantiems netikėtų skonių

Kavos degustacija – tai edukacinė veikla, kurią paruošėme visiems – nuo ištikimiausių kavos gurmanų iki entuziastų, kartas nuo karto mėgstančių pasivaišinti šio gėrimo puodeliu.

Jei norite suprasti, kaip auginama bei skrudinama kava, kokie jos paruošimo būdai gali lemti gėrimo skonį, ir kaip atpažinti, kokia kava išties verta jūsų dėmesio, pasimatykime Backstage Roasters skrudykloje. Kavos degustacija Vilniuje organizuojama jaukioje industrinėje aplinkoje – čia laukiame jūsų prisijungiant tiek bendroje grupėje, tiek ir šeimos, draugų ar kolegų rate jums patogiu laiku.

1,5 valandos trukmės užsiėmime sužinosite:

 • koks yra kavos kelias nuo pupelės iki jūsų puodelio;
 •  kaip profesionaliai ragauti kavas;
 • kokių unikalių skoninių savybių ieškoti šiame gėrime;
 • kaip palyginti skirtingų tipų rūšines kavas;
 • pajusite spalvingą kavos iš skirtingų pasaulio regionų skonių paletę;
 • kuo rūšinė kava skiriasi nuo komercinės.
Backstage Roasters
 • 01 Užsiėmimo eiga

  Rūšinės kavos degustacija susideda iš dviejų dalių – teorinės bei praktinės, kuomet išgirstas žinias apibendriname degustuodami skirtingų rūšių kavas.

  Pirmojoje dalyje susipažinsime su kavos istorija: jos atradimu ir progresu nuo gėrimo, kadaise vertinto tik dėl savo funkcinių savybių, iki gurmaniškų skonių bei kavos kultūros gimimo. Aptarsime techninius aspektus ir tai, kaip skirtingi kavos auginimo bei apdorojimo būdai gali keisti rūšinės kavos skonį.

  Antroji dalis – gėrimų degustacija, kurios metu pristatome keletą skirtingais būdais apdorojamų rūšinių kavų. Backstage Roasters skrudykloje – tik šviežios kavos pupelės, tad kiekvieną sezoną kavos degustacijų dalyvius kviečiame ragauti naujus skonius, atkeliaujančius iš skirtingų regionų.

  Ši kavos degustacija – kone geriausias atspirties taškas kelionei spalvingame kavos pasaulyje. Degustatoriai ne tik išmoksta taisyklingai ruošti kavą sau, o perkamos kavos etiketes skaityti dar atidžiau, bet ir yra kviečiami savo žinias gilinti ir toliau. 

 • 02 Pasiruošimas kavos degustacijai

  Naujomis žiniomis ir rūšine kava pasirūpinsime mes, tačiau tam, kad turtingus aromatus bei kavos skonį pajustumėte dar geriau, į degustaciją kviečiame atvykti pavalgius ir nenaudojus kvapnios kosmetikos ar kvepalų.

 • 03 Kur mus rasti?

  Račių g. 16, Betono Fabrikas, Vilnius Įėjimo nr. 15.

 • 04 Kavos degustacija Jūsų šventėje

  Kokybiškas laikas, praleistas drauge su bičiuliais, šeima ar kolegomis – tai vienas geriausių būdų jūsų šventę paversti maloniu prisiminimu. Kavos degustacija gali tapti neįprastu, tačiau prasmingu būdu drauge paminėti svarbią progą, sustiprinti komandos ryšius, o tuo pačiu ir pasisemti naujų žinių apie daugumos kasdien vartojamą, tačiau ne visuomet gerai pažįstamą gėrimą.

  Domina privati degustacija ar kavos dirbtuvės jūsų įmonei, draugų kompanijai? Pasikalbėkime: renginiai@backstagecafe.lt