Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Atrask

Exploration

Kiekvieną mėnesį nustebins skirtingomis kavomis kurias išrinksime mes.
Sustabdyk, pakeisk ar praleisk bet kuriuo metu.
IŠSIRINK

Standard

Išsirink kavą pats ir mėgaukis kasdien
Tai geriausias mūsų kainos pasiūlymas
Sustabdyk, pakeisk ar praleisk bet kuriuo metu.
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas

Informacija

Kaip veikia prenumerata?

Kava jūsų namams

 • 01 Išsirinkite kavą arba leiskite mums Jus nustebinti

  Jei turite išsirinkę savo favoritą – rinkitės prenumeratą “Standart”. Ši prenumerata leis Jums išsirinkti vieną kavą ir mėgautis ja visus metus. Jei mėgstate daugiau nei vieną kavą – sukurkite kelias “Standart” prenumeratas su skirtingomis kavomis. Tačiau pasirinkę prenumeratą “Exploration” kiekvieną mėnesį Jus nustebinsime naujausiomis, o kartais tik prenumeratoriams skirtomis kavomis, kurios supažindins jus su plačia ir spalvota kavos pasaulio kultūra.

 • 02 Pasirinkite skrudinimą ir kitus kriterijus

  Prenumeratoje galite pasirinkti pagrindinius kavos kriterijus: skrudinimą, malimą ir kiekį. Daugiau apie šiuos ypatumus rasite receptų puslapyje. Taip pat rinkdamiesi prenumeratą galite pasirinkti pageidaujamą kavos kiekį ir prenumeratos trukmę.

 • 03 Mėgaukitės šviežia kava kasdien

  Visos prenumeratos siunčiamos vieną kartą per mėnesį, paskutinėmis mėnesio dienomis. Tad prenumeratą gausite paskutinėmis mėnesio dienomis, bet ne vėliau kaip kito mėnesio 3 dieną.

 • PATIRK IŠSKIRTINĘ SKONIŲ PALETĘ
  Visada šviežio derliaus, sezoninės kavos iš įvairiausių pasaulio kampelių.
 • Sutaupykite net iki 25%
  Prenumeruokite kavą pigiau. Kuo ilgesnė prenumerata ar kuo daugiau kavos pakuočių prenumeruojate - tuo pigiau kainuoja viena pakuotė.
 • GAUK NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ
  Prenumeratoriai visada mėgaujasi nemokamu siuntimu.
 • VALDYK PRENUMERATĄ VIENU PASPAUDIMU
  Savo prenumeratą galite valdyti prisijungę prie savo paskyros. Bet kuriuo metu galite praleisti užsakymą, sustabdyti prenumeratą ar pakeisti jos turinį.
Kava tikra dovana

Norite padovanoti prenumeratą dovanų?

Nustebinkite jums brangiausius ir padovanokite tikrą kavos patirtį su prenumerata EXPLORATION ar niekad nesibaigiančią kavą lentynoje tikriems kofeino megėjams su prenumerata STANDART.

Klausimai

D.U.K.

 • Ar galima pakeisti prenumeratos dažnumą?

  Prenumeratas siunčiame tik vieną kartą per mėnesį.

 • Kaip valdyti prenumeratą?

  Valdyti prenumeratą galite prisijungę prie savo paskyros. Jei įsigijote prenumeratą kaip svečias, prisijungimo duomenis rasite užsakymo el. laiške.

 • Ką rasiu prenumeratos dėžutėje?

  Užsakant STANDART prenumeratą – dėžutėje rasite Jūsų nurodytą kavą ir kiekį. Užsakant EXPLORATION prenumeratą dėžutėje rasite dvi skirtingas kavas ir informacines kavos korteles.

  Pasirinkus:
  2 x 250g – gausite 2 pakelius, po vieną A ir B kavos.
  3 x 250g – gausite 2 pak. kavos A ir 1 pak. kavos B.
  4 x 250g – gausite 2 pak. kavos A ir 2 pak. kavos B.
  2 x 1 Kg – gausite 1 kg kavos A ir 1 kg kavos B.

 • Kada išsiunčiame prenumeratas?

  Visos mūsų kuruojamos prenumeratos išsiunčiamos paskutinėmis mėnesio dienomis. Kad kava būtų itin šviežia ir galėtumėte ja mėgautis ilgai – skrudiname dieną prieš išsiunčiant jūsų prenumeratą. Siuntiniai gavėjus pasiekia ne vėliau kaip 3-ąją kalendorinę mėnesio dieną.

  Paskutinė diena užsakyti prenumeratą – einamo mėn. 26-ta diena. Visi užsakymai pateikti po 26-tos dienos bus paskrudinti ir išsiųsti sekantį mėnesio partijoje.

  Pvz.: užsakymas pateiktas kovo 24 d. bus išsiųstas su kovo 26 d. partija. Užsakymas pateiktas kovo. 27 d. bus išsiųstas su balandžio 26 d. partija.

 • Kada paskutinė mėnesio diena užsakyti prenumeratą?

  Kad gautumėte kavos prenumeratą einamą mėnesį – paskutinė diena užsakyti prenumeratą – einamojo mėn. 25-ta diena 23:59. Visi užsakymai pateikti po 26-tos dienos bus paskrudinti ir išsiųsti su sekančio mėnesio prenumeratomis.

Sekite mus

Mūsų kavos kelionės, patirtys ir užkulisiai