Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Kavos prenumerata

Kavos prenumerata – kad namuose niekuomet nepritrūktų kokybiškos, skanios ir šviežios rūšinės kavos! Tai Backstage Roasters paslauga, kurią skiriame ištikimiausiems kavos gerbėjams: nuo šiol jūsų jau pamilti skoniai arba kavos pasaulio naujienos kas mėnesį atkeliaus iki pat namų durų. Parengėme net du prenumeratos tipus, kuriuos galite valdyti atsižvelgdami į savo poreikius.

Atraskite Exploration

Kiekvieną mėnesį į jūsų namus pristatome išskirtines rūšinės kavos naujoves. EXPLORATION kavos prenumerata – idealus pasirinkimas norintiems atrasti naujus skonius, o spalvingą kavos pasaulio kultūrą pažinti dar artimiau – savo namuose!
Sustabdyk, pakeisk ar praleisk bet kuriuo metu.

IŠSIRINKITE Standard

Išsirinkite kavą patys ir mėgaukitės kasdien
Tai geriausias mūsų kainos pasiūlymas
Sustabdyk, pakeisk ar praleisk bet kuriuo metu.
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas
Patirk skonių paletę
Limited Edition kavos
Sutaupyk iki 25%
Nemokamas pristatymas
Informacija

Kavos prenumerata: apie procesą nuo A iki Z

Kava jūsų namams
 • 01 išsirinkite prenumeratos tipą – STANDARD arba EXPLORATION

  Rūšinės kavos pasaulis nesvetimas, galbūt jau dalyvavote kavos degustacijoje ir jau spėjote išsirinkti savo kavą favoritę? Rekomenduojame STANDARD kavos prenumeratą: ją užsisakiusiems kas mėnesį išsiunčiama viena pasirinkto kiekio rūšinė kava. Tuo tarpu EXPLORATION kavos prenumerata – puikus pasirinkimas norintiems atrasti naujus skonius ir spalvingą kavos pasaulio kultūrą pažinti dar artimiau. Pasirinkusiems šią prenumeratą, visą jos laikotarpį kas mėnesį pristatoma vis naujos rūšies šviežiai skrudinta kava.

 • 02 Kavos skrudinimo tipas ir kiti kriterijai

  Užsisakydami kavos prenumeratą, galėsite pasirinkti ir tolimesnius kriterijus: pavyzdžiui, skrudinimo tipą (espresso ar filter), net 6 malimo būdus pagal tai, kaip įprastai ruošiate savo kavą (norintiems gauti nesumaltą kavą, gali būti siunčiamos šviežiai skrudintos kavos pupelės), bei kavos kiekį (nuo 500 g iki 2 kg).

 • 03 Kavos prenumeratos trukmė

  Šiuo metu siūlome rinktis iš 3 ir 6 mėnesių trukmės arba neterminuotos prenumeratos.

 • 04 Šviežiai skrudinta kava tiesiai į namus!

  Kava pristatoma kartą per mėnesį, mėnesio pabaigoje, tačiau ne vėliau nei iki 3-iosios kito mėnesio dienos.

 • Švieži ir išskirtiniai skoniai

  Backstage Roasters rūšinės kavos pupelės skrudinamos vieną dieną prieš išsiuntimą prenumeratoriams. Garantuojame visada šviežią derlių ir sezonines kavas, atkeliaujančias iš skirtingų regionų visame pasaulyje.
 • Sutaupykite net iki 25 %

  Pasirinkdami ilgesnę prenumeratos trukmę ar didesnį prenumeruojamos kavos kiekį, mėgstamą kavą galite įsigyti pigiau!
 • Nemokamas pristatymas

  Kavos prenumeratoriams kavos naujoves ar jau pamiltus skonius visada pristatome nemokamai!
 • Kava – vieno mygtuko paspaudimu

  Prenumeratą galite valdyti prisijungę prie savo paskyros šioje svetainėje. Sustabdykite prenumeratą, pakeiskite jos turinį ar laikinai praleiskite užsakymą.
Kava tikra dovana

Kava – geriausia dovana: kavos prenumerata dovanų!

Tegu geros kavos niekada netrūksta ne tik jūsų, bet ir jūsų artimųjų bei bičiulių namuose: kviečiame įteikti kavos prenumeratą dovanų! Nuolat ieškantiems naujų, netikėtų skonių, be abejonių patiks EXPLORATION prenumerata, o STANDARD pradžiugins tikrus kofeino gerbėjus, nė dienos neįsivaizduojančius be gardžios kavos puodelio.

Klausimai

D.U.K.

 • Ar galima pakeisti prenumeratos dažnumą?

  Prenumeratas siunčiame tik kartą per mėnesį. Jei norite laikinai sustabdyti prenumeratą, tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros.

 • Kaip valdyti prenumeratą?

  Prenumeratą valdyti galėsite prisijungę prie paskyros. Jei paskyros nesusikūrėte ir prenumeratą įsigijote kaip svečias, prisijungimo duomenis rasite užsakymo el. laiške.

 • Ką rasiu prenumeratos dėžutėje?

  Užsisakydami STANDART prenumeratą, kas mėnesį gausite jūsų pasirinktą kavą bei užsakyme nurodytą jos kiekį. Jei pasirinkote EXPLORATION prenumeratos tipą, dėžutėje rasite dvi skirtingas kavas – A ir B – bei informacines korteles apie jas.

  Pasirinkus:
  2×250 g, gausite po vieną pakelį A ir B rūšių kavos.
  3×250 g, gausite 2 pakelius A kavos ir 1 pakelį B kavos.
  4×250 g, gausite po 2 pakelius A ir B rūšių kavos.
  2×1 kg, gausite po kilogramą A ir B rūšių kavos.

 • Kada tikėtis kavos prenumeratos, atkeliaujančios į namus?

  Visos Backstage Roasters kavos prenumeratoriams yra išsiunčiamos paskutinėmis mėnesio dienomis. Siekiame užtikrinti kavos šviežumą ir suteikti galimybę ja mėgautis kuo ilgiau, todėl kavą skrudiname ir malame vieną dieną prieš jos išsiuntimą. Siuntiniai gavėjus pasiekia nė vėliau nei 3-ią kalendorinę kito mėnesio dieną.

 • Iki kada turėčiau pateikti užsakymą, jei kavos prenumeratą noriu gauti jau šį mėnesį?

  Jei pirmosios prenumeratos dėžutės norite sulaukti dar šį mėnesį, pateikti užsakymą turėtumėte iki einamojo mėnesio 25-osios dienos, 23:59 val. Visi užsakymai, pateikti 26-ą dieną ir vėliau, išskrudinami ir išsiunčiami jau kito mėnesio partijoje.
  Pavyzdžiui, užsakymas, pateiktas kovo 24 d., bus išsiųstas su kovo 26 d. partija. Tačiau užsakymas, pateiktas kovo 26 d., bus išsiųstas jau su balandžo 26 d. partija.

 • Kada apmokėti kavos prenumeratos užsakymą?

  Jei pasirinkote terminuotą prenumeratą (3 ar 6 mėn.), už visą laikotarpį sumokėti turėsite užsakymo pateikimo metu. Įsigijusiems neterminuotą prenumeratą, atitinkama suma nuo banko kortelės nuskaitoma kiekvieną mėnesį.

Sekite mus

Mūsų kavos kelionės, patirtys ir užkulisiai