Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

KAVA VERSLUI

KAVA VERSLUI - kodėl verta bendradarbiauti su mumis

Mes dirbame su daugybe kavinių, restoranų ir ofisų Lietuvoje. Klientai mus renkasi dėl kokybiško aptarnavimo ir individualių sprendimų. Jei jus domina šviežia, kokybiška kava - atsakykite į kelis trumpus klausimus ir padėkite mums lengviau ir greičiau rasti jums labiausiai tinkantį sprendimą.
Bendradarbiavimas

Partnerystės kurias vertiname ir kuriomis rūpinamės

Backstage užkulisiai, tai nebijanti kūrybiškų sprendimų komanda. Čia kiekvienas narys įneša savo požiūrio tašką, todėl mūsų idėja išaugo ne į korporacinį tinklą, bet į unikalų projektą, kuris koja kojon žengia su pasaulinėmis rūšinės kavos tendencijomis. Mūsų klientus pasiekia tik patikrinti ir mus pačius džiuginantys produktai. Esame atviri visiems norintiems pažinti mūsų užkuliusius bei rūšinės kavos pasaulį.

Kava verslui
Kava verslui

Per pastaruosius metus vis daugiau verslų renkasi rūšines kavas. Beveik visi restoranai ir kepyklos, su kuriomis pradėjome dirbti, per pastaruosius 3 metus pakeitė komercinę kavą į rūšines pupeles, ir net 35% verslų pasirenka dirbti su išskirtinės kokybės kavomis iš vieno ūkio.

Backstage Roasters
 • AUKŠČIAUSIO
  LYGIO KAVA
  Rūšinė kava yra žingsnis teisinga kryptimi. Tai kokybės garantas, leidžiantis ne tik pasidžiaugti išskirtiniu kavos skoniu, bet ir ženklas to, jog sau ir savo klientams skiriate išskirtinį dėmesį.
 • JŪS TAMPATE KAVOS
  EKSPERTAIS
  Renkantis kavą svarbu atkreipti dėmesį į žaliavos atsekamumą. Rūšinės kavos pasaulis yra ieškojimų bei pažinimo džiaugsmo pasaulis. Tiksliai žinant, iš kur atkeliavo jūsų kavos puodelis, jūs ne tik tiesiogiai remiate rūšinės kavos augintojus ir visą jų padarytą darbą, bet ir galite pabrėžti savo vietos unikalumą.
 • APTARNAVIMAS
  IR MOKYMAI
  Norime, jog svarbiausi dalykai, kuriuos žinome mes, pasiektų ir jus bei jūsų klientus. Dėl šios priežasties vedame personalo mokymus bei lengvai ir įdomiai pateikiame reikiamą informaciją!
Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis