Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

KAVOS TIEKIMAS BIURAMS

Esame rūšinės kavos skrudintojai įsikūrę Vilniuje. Skrudiname iš aukščiausios kokybės kavos pupelių, greitai ir kokybiškai aptarnaujame, esame lankstūs ir galime pasiūlyti individualius sprendimus. Dėl šių priežasčių esame vertinami daugybės kavinių, restoranų bei ofisų visoje Lietuvoje, kurie sėkmingai naudoja mūsų kavos pupeles savo versle.
Bendradarbiavimas

Kas mes ir kodėl verta bendradarbiauti su mumis

Gera, kokybiška, šviežia kava biure – mūsų pagrindinė misija. Rūšinė kava yra žingsnis teisinga kryptimi. Tai kokybės garantas, leidžiantis ne tik pasidžiaugti išskirtiniu kavos skoniu, bet ir ženklas to, jog sau ir savo darbuotojams skiriate išskirtinį dėmesį.
Galime užtikrinti visada greitą ir reguliarų šviežiausios rūšinės kavos tiekimą.
Norime savo patirtimi pasidalinti su kuo daugiau žmonių, todėl mielai surengsime kavos degustaciją ar mokymus jūsų darbuotojams. Tai gali būti smagus komandos team building’as, arba maloni edukacinė podarbinė veikla.

Teisingas kavos aparatas padės užtikrinti, kad su kolegomis per pertraukėlę neužtruksite laiko gaminantis kavą, o rezultatas puodelyje niekada nenuviltų.
Tarp savo klientų turime įvairaus dydžio ofisų ar darboviečių, todėl rasime tinkamą sprendimą bet kokiai situacijai.
Su visais partneriais bendradarbiaujame jau ilgą laikotarpį, kadangi mums itin svarbu, kad Jūs liktumėte patenkinti savo pasirinkimu.

KAIP DIRBAME KARTU

Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis