Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Kava biurams

Kava biurams ir gardžioms pertraukėlėms: skirkite sau ir savo komandai ypatingą dėmesį, akimirką atokvėpio darbe praturtindami rūšinės kavos aromatu! Backstage Roasters rūšinė kava ir rūšinės kavos pupelės ranka pasiekiamos ne tik kavinės lankytojams, kavos prenumeratoriams ar HoReCa verslams, bet ir kolektyvams, vertinantiems kokybišką kavą biuro aplinkoje.
Bendradarbiavimas

Backstage Roasters kava įmonėms

Esame Backstage Roasters – rūšinės kavos skrudintojai ir tiekėjai. Šis vardas skamba pažįstamai? Gali būti, kad puodelį mūsų skrudintos kavos jau ragavote vienoje iš Backstage Cafe kavinių – abi jos įsikūrusios Vilniuje (T. Ševčenkos ir Vokiečių gatvėse)!

Čia pat, Vilkpėdėje, veikia ir mūsų skrudykla, į kurią rūšinė kava iš įvairiausių pasaulio kampelių plaukia kone kasdien. Per daugiau nei septynerius metus veiklos aptarnaujant kavinės lankytojus bei HoReCa sektoriaus verslus, sukaupėme solidų žinių bagažą, kurį šiandien skiriame dar platesnei auditorijai. Kava biurui – viena iš ­­Backstage projekto paslaugų, kurią išbandyti kviečiame visas biuruose įsikūrusias įmones bei jų kolektyvus.

Backstage Roasters
 • Kodėl verta rinktis mus?

  Mūsų prioritetas – kokybiška kava biurams. Kavos pupeles skrudiname savo skrudykloje, tad kavą į jūsų biurą visuomet pristatome šviežią bei aromatingą.

  Užtikriname greitą, operatyvų ir reguliarų kavos tiekimą. Mūsų partneriai – kavos augintojai bei tiekėjai iš skirtingų pasaulio kampelių, todėl asortimente visuomet turime kavos jūsų kolektyvo poreikiams.

  Backstage Roasters svarbu dalintis ne tik kava įmonėms, bet ir žiniomis apie tai, kaip paruošti šį gėrimą bei jį nuspalvinti ryškiausiais atspalviais. Mielai rengiame kavos degustacijas ar mokymus jūsų kolektyvui – tai gali būti ne tik pirmoji pažintis su kava, kurią nuo šiol turėsite ir savo biure, bet ir prasmingas būdas praleisti laiką stiprinant ryšius komandoje.

 • Kava biurams: nuo žaliavos iki paruošimo

  Ar žinojote, kad geras kavos aparatas padeda rūšinės kavos skonį pajusti dar giliau? Aukštos kokybės, jūsų naudojamai kavai tinkamai parinkta įranga šį gėrimą paruoš dar skaniau! Biudžetas, kavos aparato galingumas ar priežiūra – neretai pamirštami, tačiau svarbūs aspektai, kuriuos įvertinti ieškant naujo pirkinio biurui tiesiog būtina.

  Kad rezultatas kavos puodelyje niekada nenuviltų, Backstage Roasters pasirūpins ne tik rūšinės kavos tiekimu, bet ir konsultavimu kavos aparato paieškose, o, esant poreikiui, ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą įsigijimui ar nuomai. Planuojate pirkti, tačiau nežinote, į kokias detales atkreipti dėmesį? Patarsime! Priimtinesnė – kavos aparato nuoma, bet sunku išsirinkti iš kelių variantų? Padėsime išsirinkti!

Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis