Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

HORECA KAVOS TIEKIMAS

Esame rūšinės kavos skrudintojai įsikūrę Vilniuje. Skrudiname iš aukščiausios kokybės kavos pupelių, greitai ir kokybiškai aptarnaujame, esame lankstūs ir galime pasiūlyti individualius sprendimus. Dėl šių priežasčių esame vertinami daugybės kavinių, restoranų bei biurų visoje Lietuvoje, kurie sėkmingai naudoja mūsų kavos pupeles savo versle.
Bendradarbiavimas

KODĖL VERTA BENDRADARBIAUTI SU MUMIS

Backstage užkulisiai – tai nebijanti kūrybiškų sprendimų komanda. Čia kiekvienas narys įneša savo požiūrio tašką, todėl mūsų idėja išaugo ne į korporacinį tinklą, bet į unikalų projektą, kuris koja kojon žengia su pasaulinėmis rūšinės kavos tendencijomis. Mūsų klientus pasiekia tik patikrinti ir mus pačius džiuginantys produktai. Esame atviri visiems norintiems pažinti mūsų užkuliusius bei rūšinės kavos pasaulį. Tiksliai žinant, iš kur atkeliavo jūsų kavos puodelis, jūs ne tik tiesiogiai remiate rūšinės kavos augintojus ir visą jų padarytą darbą, bet ir galite pabrėžti savo vietos unikalumą.

Per pastaruosius metus vis daugiau verslų renkasi rūšines kavas. Beveik visi restoranai ir kepyklos, su kuriomis pradėjome dirbti, per pastaruosius 3 metus pakeitė komercinę kavą į rūšines pupeles, ir net 35% verslų pasirenka dirbti su išskirtinės kokybės kavomis iš vieno ūkio.

 • AUKŠČIAUSIO
  LYGIO KAVA
  Rūšinė kava yra žingsnis teisinga kryptimi. Tai kokybės garantas, leidžiantis ne tik pasidžiaugti išskirtiniu kavos skoniu, bet ir ženklas to, jog sau ir savo klientams skiriate išskirtinį dėmesį. Galime užtikrinti visada greitą ir reguliarų šviežiausios rūšinės kavos tiekimą, sukurti specialų kavos mišinį tik Jums ar tiekti išskirtinę kavą, kurios niekas kitas neturės.
 • KAVOS GAMINIMO
  ĮRANGA
  Profesionalūs espresso kavos aparatai – tai privalomi kavinių, restoranų ar barų atributai, kurie prisideda prie sėkmingo verslo vystymo. Mes galime padėti isgyti kavos aparata jusu verslui nuo auksciausios kokybes iki optimalaus kainos bei kokybes santykio. Dirbame su tokiais brendais kaip La Marzocco, Iberital, faema ir kitais stipriausiais prekių ženklais.
 • APTARNAVIMAS
  IR MOKYMAI
  Norime, jog svarbiausi dalykai, kuriuos žinome mes, pasiektų ir jus bei jūsų klientus. Dėl šios priežasties vedame personalo mokymus bei lengvai ir įdomiai pateikiame reikiamą informaciją!

KAIP DIRBAME KARTU

Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis