Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

HoReCa kavos tiekimas

Bendradarbiavimas

HoReCa kavos tiekimas verslui

Kavos tiekimas HoReCa sektoriuje – tam, kad rūšinė kava taptų ne tik jaukios, tačiau vis dar nedidelės kavos kultūros dalimi, bet ir peržengtų Backstage Cafe sienas, pamažu įsiliedama ir viešbučiuose, restoranuose, kepyklose, kavinėse bei kitose aptarnavimo įstaigose. Rūšinę kavą tiekiame visoms HoReCa grandims ir rūpinamės verslais, teikiančiais pirmenybę išskirtiniam kavos skoniui.
Kava verslui

Džiugu, kad galime padėti įstaigoms, vis dažniau pasirenkančioms savo meniu papildyti rūšine kava. Beveik visuose restoranuose ir kepyklose, su kuriomis dirbame pastaruosius kelerius metus, šiandien komercinę kavą jau pakeitė rūšinės kavos pupelės. Be to, net 35 % verslų pasirenka dirbti tik su išskirtinės kokybės kava iš vieno ūkio.

Backstage Roasters
 • Aukštos kokybės rūšinė
  Rūšinė kava – kokybės garantas ir žingsnis teisinga kryptimi. Backstage Roasters kavos tiekimas vykdomas aukščiausiais kokybės standartais, kad savo klientų ratui galėtumėte pademonstruoti išskirtinį dėmesį bei pasiūlyti unikalaus skonio gėrimą, kurio nerasite konkurentų asortimente.
 • Jūs tampate kavos ekspertais
  Rūšinės kavos pupelės ypatingos ne tik savo skoniu, bet ir žaliavų kilme – tiksliai žinodami, iš kur atkeliavo jūsų ruošiama kava, tiesiogiai remiate kavos augintojus, galite pabrėžti savo vietos unikalumą bei suprasti, kaip kavos skonį atkleisti dar ryškiau.
 • Tvarūs santykiai su kavos augintojais
  Dirbdami su kavos ūkiais bei kavos tiekėjais, puoselėjame ilgalaikius santykius, garantuojame etišką partnerystę ir produktą, kurio kokybe pasitikime patys.
 • Aptarnavimas ir personalo mokymai

  Kavos tiekimas – tai tik pirmasis žingsnis gardesnio kavos puodelio, patiekto jūsų klientui, link. Mums svarbu, kad jūsų HoReCa įmonę pasiektų ne tik kokybiška rūšinė kava, bet ir žinių bagažas, kaip „susidraugauti“ su šiuo gėrimu. Verslams, kurių kavos tiekėjai – mes, vedame personalo mokymus. Lengvai ir įdomiai patiekiame svarbiausią informaciją, kad rūšinės kavos subtilybes suprastų ir gardžiausią kavos puodelį paruošti mokėtų kiekvienas kolektyvo narys.

 • Domina kavos aparatai verslui?

  Greta rūšinės kavos tiekimo, Backstage Roasters gali pasirūpinti ir profesionalia įranga šio gėrimo paruošimui. Kavos pasaulis mums nesvetimas jau daugiau nei septynerius metus, tad puikiai žinome, kokie profesionalūs kavos aparatai verčiausi jūsų verslo dėmesio. Kavos aparatai kavinėms, restoranams, viešbučiams – leiskite pasirūpinti jūsų įstaigos įranga, kad rūšinės kavos gėrimas kliento puodelyje atsiskleistų gražiausiomis savo spalvomis!

Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis