Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Kavos aparatų nuoma

Bendradarbiavimas

Kavos aparatų nuoma
biurams ir verslams

Kavos aparatų nuoma – biurui ir verslui, kuriame svarbus balansas tarp darbo ir ramios akimirkos su rūšinės kavos puodeliu. Juk kava kur kas dažniau – daugiau nei gėrimas! Kavos kultūrą supa ir jauki aplinka, malonūs pokalbiai bei tarpusavio ryšys, kuris skatina darbuotojų produktyvumą, pasitenkinimą, o galų gale – net solidų įmonės įvaizdį pasitinkant klientus.
Kavos aparatų nuoma

Backstage Roasters komanda skiria ypatingą dėmesį ne tik tiekiamos rūšinės kavos kokybei. Kavos aparatų nuoma – tai mūsų paslauga tam, kad jūsų biuras taptų ypatinga erdve kolektyvo kavos gurmanams.

Apgalvotai pasirinkti kavos aparatai įmonėms ir kavos kampelis, atliepiantis jūsų komandos poreikius – viena svarbiausių erdvių rūpestingos įmonės patalpose. Drauge sukurkime aplinką, kurioje svarbi rūšinė kava, jos kokybė ir atmosfera, įkvepianti motyvacijos įveikti didžiausius iššūkius.

Backstage Roasters
 • Kavos aparatai biurui – kaip išsirinkti tinkamiausią?

  Kavos aparatai biurui ir jo paieškos – išties nesudėtingas procesas, tačiau tam, kad galutinis sprendimas išpildytų jūsų lūkesčius, šiek tiek teorinio pasiruošimo prireiks. Kokius atsakymus svarbu žinoti įmonei, kuriai aktuali kavos aparato nuoma ar įsigijimas?

  Talpa: kokio dydžio kolektyvui bei vidutiniam kasdienių biuro svečių skaičiui turėtų komfortiškai (itin dažnai nepildant vandens talpos) gaminti kavą biurui planuojamas kavos aparatas?

  Kavos ruošimo parinktys: kokius kavos ruošimo būdus siūlo išsirinktas kavos aparatas biurui? Galbūt kolektyve yra ne tik espresso ar juodos kavos, bet ir capuccino gerbėjų, kuriems svarbus platesnis pasirinkimas?

  Paprastas naudojimas: kavos paruošimo procesas neturėtų tapti darbuotojo energiją eikvojančiu iššūkiu – paprastesnis valdymas visuomet privalumas.

  Lengva priežiūra: kaip aparatas valomas juo pasinaudojus, kiek laiko prireiks tai įgyvendinti ir ar reikalingos papildomos priemonės?

  Ruošiamos kavos kokybė: pirmenybė – aparatams, kurie išsaugo rūšinės kavos skonines savybes ir atskleidžia ją geriausiomis spalvomis.

 • Kavos aparatų nuoma ir priežiūra – viskas vienose rankose

  Kavai, kuri skani nuo pirmo iki paskutinio puodelio, svarbus ne tik žaliavos pasirinkimas, bet ir atidi kavos aparato priežiūra. Reguliarus kavos aparato valymas garantuoja jo ilgaamžiškumą, sklandų veikimą, bet tuo pačiu – ir pastoviai kokybišką gėrimo skonį.

  Kad kolektyvas galėtų tiesiog atsipalaiduoti, o tuomet – susitelkti ties svarbiausiomis užduotimis darbo aplinkoje, kavos aparato priežiūrą nuo A iki Z užtikrins Backstage komanda. Savo klientų rate jau turime įvairaus dydžio biurų bei darboviečių, tad puikiai žinome, kaip visada atrasti tinkamą išeitį bet kokiai situacijai. Mums svarbu palaikyti ilgalaikius, tvarius ryšius su savo klientais, todėl pasirūpiname tiek kavos tiekimu, tiek kavos aparatų nuoma ir jų priežiūra. Leiskite visas šias užduotis perimti mums, kad jūs ir jūsų komanda galėtų tiesiog mėgautis kokybiška rūšine kava!

 • Kavos aparato nuoma ar įsigijimas?

  Verslams, kurių komandoje kavos gurmanų išties gausu, gali kilti klausimas: o gal verčiau – ne kavos aparato nuoma, bet įsigijimas? Kai kuriais atvejais toks sprendimas – išties geresnė investicija, atsiperkanti keleto metų eigoje. Visgi kartais, pavyzdžiui, verslams, ieškantiems daugiau lankstumo, aparato nuoma išlieka pranašesne.

  Backstage Roasters pasiryžusi pagelbėti visais kavos aparato pasirinkimo klausimais – pasirinkusiems kavos aparato nuomą, pasiūlysime geriausią aparatą jūsų poreikiams, tačiau taip pat konsultuojame svarstančius, kokį pirkinį įsigyti savo biurui.

Norite paragauti mūsų kavos?

Susisiekite su mumis