Šioje svetainėje naudojami slapukai

Informuojame, kad tam tikrų slapukų naudojimui reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti privatumo politiką.

Kavos ruošimo dirbtuvės

Kavos dirbtuvės

Kavos dirbtuvės – tai edukacinis užsiėmimas, kurį skiriame į kavos pasaulį norintiems pasinerti dar giliau. Backstage Roasters skrudykloje susitikdami net tris kartus, susipažinsime su šio gėrimo subtilybėmis nuo A iki Z ir ypač daug dėmesio skirsime ne tik teorinių žinių bagažui bei kavos degustavimui, bet ir praktinėms kavos ruošimo pamokoms.

Daugumai be puodelio kavos kasdieniai ritualai tiesiog neįsivaizduojami, tačiau retas susimąsto, kad šis gėrimas savyje slepia ilgą kelionę iš tolimiausių žemynų iki mūsų puodelio. Tam, kad atskleistume ir įvertintume tikrąjį kavos skonį, turime mokytis ją pažinti ir su ja susidraugauti. Namų baristų dirbtuvės – vieta, kurioje ragausime skirtingų skonių rūšines kavas, išmoksime atpažinti, kuo unikalus kiekvienas kavos puodelis bei detaliai aptarsime bei praktiškai išbandysime įvairius paruošimo būdus, kad kava atsiskleistų pačiomis gražiausiomis savo spalvomis. Kavos dirbtuvės suteiks solidžias žinias, kaip, pasirinkus tinkamą receptą bei paruošimo būdą, kasdienės kavos puodelį namuose paversti gurmanišku, turtingų skonių gausiu gėrimu. Išbandę šias dirbtuves, dalyviai galės drąsiai pelnyti tikro namų baristos vardą!

Backstage Roasters
 • Namų baristų dirbtuvės: užsiėmimo eiga

  Jei pradedančiuosius kavos gurmanus pirmiausia kviečiame apsilankyti kavos degustacijoje, šios namų baristų dirbtuvės – rekomendacija siekiantiems žinių įgyti dar daugiau. Kavos  dirbtuvės – tai trijų užsiėmimų ciklas, kuriame kaskart dėmesio skirsime naujai temai. Kviečiame aplankyti tiek vieną dirbtuvių modulį, tiek ir sudalyvauti visame užsiėmimų cikle.

   

  Pirmoji pamoka. Pradėdami nuo pirminės kavos degustacijos, aptarsime svarbiausius teorinius aspektus. Pirmajame modulyje įgysite pradinį žinių pagrindą, kuris bus ypač pravartus tolimesniuose susitikimuose.

   

  Antroji pamoka – kavos skrudinimo dirbtuvės. Susipažinsite su kavos žaliavomis, sandorių vykdymu kavos auginimo ūkiuose, taip pat ir kavos tiekimo užkulisiais (pavyzdžiui, kavos kelione iš augintojo iki mūsų ar kavos pupelių apdirbimu ūkyje ir jo įtaka gėrimo skoniui). Sužinosite, kaip skrudinti kavą ir atskleisti geriausias jos savybes ar net pakreipti kavą taip, kad ji įgytų jūsų norimą skonį.

   

  Trečioji pamoka – finalinė ir vainikuojanti visą kavos dirbtuvių ciklą. Tai svarbiausias modulis – rekomenduojame jo nepraleisti! Susitikimo metu pamatysite bei praktiškai išbandysite skirtingus kavos ruošimo būdus, įsigilinsite į chemines kavos savybes bei išmoksite gardų kavos puodelį paruošti net namų s

 • Kaip rezervuoti vietą kavos dirbtuvėse?

  Domina dalyvavimas namų baristos dirbtuvėse? Kviečiame susisiekti el. paštu: renginiai@backstagecafe.lt

 • Kur mus rasti?

  Račių g. 16, Betono Fabrikas, Vilnius Įėjimo nr. 15.

Lektoriai

Kavos dirbtuvių lektoriai