Taip, kaip pačiam patinka!

Šie receptai pasitarnaus kaip pradžia tobulinant savo kavos ruošimo įgūdžius. Kiekviena mažytė smulkmena, tokia kaip malūnėlis, kava ar net vanduo iš čiaupo keičia kavos skonį. Kiekvienas kavinukas yra skirtingas ir paruošia kavą kitaip. Sukūrėme receptus, kurie gali būti puiki pradžia ieškant savojo paruošimo būdo, nes tik kiekvienas žinome, kas mum patinka labiausiai.

Aeropress

Visame pasaulyje paplitęs ir populiarus Aeropress kavinukas leis paruošti nesibaigiančią galybę receptų. Ploni popieriniai filtrai leidžia atsiskleisti kavos švelnumui, o susidarantis slėgis išryškina skonį.

Išbandyk!

V60 / Pour-over

Sukurtas Japonijoje ir visame pasaulyje išgarsėjęs kavinukas tapo kiekvieno baristos "Nr. 1" ruošimo įrankiu. Su šiuo kavinukų paruošite lengva ir šilkinį puodelį kavos.

Išbandyk!

Itališkas Moka Pot

Turbūt kiekvieno namuose randamas kavinukas yra Moka Pot. Užpatentuotas italų, ruošią puikią ir intensyvaus, espresso tipo kavą. Mėgstama visų, kam patinka americano ar latte kavos.

Išbandyk!

French Press

Kadangi french-press neturi popieriaus, kaip ir prieš tai minėtas kavinukas, kava bus turtinga kavos aliejų ir didesne koncentracija ištirpusių dalelių. Tokia kava bus turtingesnė skoniu ir pilnesniu kavos kūnu.

Išbandyk!

Ikea metal filter

Išrinkome puikų kavinuką, kuris nudžiugins visus "V60" megėjus ir dar bus tausojantos gamtą, "zero-waist". Visiems žinomas gamintojas, tikrai pasirūpino puikiu daugkartiniu įrankiu, su kuriuo paruošti kavą bus, kaip niekad lengva.