French Press (500 ml)

French Press kavinukas išvydo dienos šviesą dar 1923 metais su tikslu atskirti pomidorų sultis nuo minkštimo. Tuo metu jį sukūręs Ugo Paolini pamatė tikrą šio įrankio potencialą ir panaudojo jį kaip kavinuką. Skani, intensyvaus skonio ir tirštesnės tekstūros kava - toks yra šio kavinuko charakteris. Tiesa šis kavos ruošimo būdas, kuomet sumalta kava yra užpilama vandeniu vienu metu, pilniau atskleidžia visus kavos poskonius ir leidžia padaryti mažiau klaidų kavos ruošime.

pasiruošimas

Šiam receptui reikės:

1:13

Nesvarbu kokio dydžio kavinuką turite, mes patariame naudoti 1:13 kavos ir vandens santykį. Ruošiant didesnį kiekį kavos naudokite 1:15 santykį.
Pavyzdžiui: 35 g kavos ir 500 ml vandens arba 60 g kavos ir 1 l vandens.

Malimas: vidutinis-stambus.

Užpylus palaukime

Užpilkite kavą 92-96°C vandeniu. Šviesiau skrudintoms kavom naudokite karštesnį vandenį ir espresui skrudintom kavoms naudokite vėsesnį vandenį. Užpylus karštu vandeniu, nieko nedarykime ir palaukime 3 minutes.

Kavos pluta

Po 3 minučių su šaukštu pamaišykime paviršiuje susidariusią plutą. Tuo metu išsiskiria daugiausia aromato, tad drasiai pauostykite, kaip skaniai kvepia jūsų ruošiama kava. Kai pamaišysite, su šaukštu sugriebkite viską, kas plūduriuoja, uždėkite ir nuspauskite stūmoklį.

Skanaus!

Jūsų skaniausias kavos puodelis

patarimai

Mažos, bet svarbios detalės

Kavamalė Timemore Chestnut C2 Brazil, Mogiana Thailand, Doi Saket Ethiopia Decaf, Mustefa Abakeno Guatemala, El Porvenir

atrask kavą su

French Press

Parinkome labiausiai French Press kavinukui derančias kavas ir įrankius, viskas vienoje vietoje!

French Press Visi įrankiai